room-idea.pl

dobrane kompozycje

bussines partner artviz

KOSZTY WYSYŁKI

ZASADY WYSYŁKI

  1. Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas realizacji wynosi maksymalnie tyle, ile najdłuższy czas realizacji spośród kupowanych przedmiotów. Sposób dostawy wybiera się w momencie składania zamówienia. Klient płaci należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki. W przypadki towarów innych niż meble koszt wysyłki jest zryczałtowany i nie rośnie wraz z ciężarem paczki! W przypadku płatności przy odbiorze do kosztów zamówienia doliczane są koszty pobrania.

  2. Na specjalne życzenie możemy wysłać w inny sposób (paczkomaty, InPost, inna firma) - koszty zgodnie z cennikiem detalicznym wskazanej przez klienta firmy. W takiej jednak sytuacji nie gwarantujemy terminowości dostawy.

  3. Przy zamówieniach towarów innych niż meble na kwotę powyżej 348 zł wysyłka kurierska (z przedpłatą) GRATIS!!!

  4. Koszty dostawy mebli są zależne od gabarytów poszczególnych elementów składowych przesyłki i są każdorazowo kalkulowane indywidualnie, a następnie przedstawiane Kupującemu do akceptacji.

KOSZTY PRZESYŁEK KURIERSKICH

  • przedpłata - przesyłka kurierska - opłata 19,00 zł   (przy zakupie do kwoty 348 zł)

  • przedpłata przy zakupie powyżej 348 zł - przesyłka kurierska GRATIS!

  • typowa przesyłka kurierska za pobraniem -opłata 29,00 zł (przesyłka za pobraniem możliwa przy wartości zakupów nie przekraczającej 1.000 zł brutto). UWAGA! W przypadku artykułów sprowadzanych na zamówienie (w szczególności tapet, borderów i mebli) również przy zamówieniach poniżej 1.000 zł brutto sklep może uzależnić realizację zamówienia od dokonania przez Kupującego przedpłaty całościowej lub częściowej.

  • przedpłata 40% należności, reszta należności przy odbiorze towaru (za pobraniem) - opłata 23,00 zł (również dla zakupów powyżej 1.000 zł brutto).

Szybki kontakt:

  • tel. 501 122 127